Nedožité padesátiny otce Bernarda

Novinka

20.03.2021 17.00

Při příležitosti nedožitých padesátin otce Bernarda Slabocha na něj vzpomeneme o víkendu 20. a 21. března při mši svaté, adoraci, představením publikace "Náš Bernard. Směřuji k Bohu a Bůh je láska" a také fotografickou mozaikou chvil jeho života.


V sobotu 20. března bude slavena mše svatá v 17 hodin, po ní naváže hodinová adorace, obojí bude přenášeno online na youtube kanále TV Svatý Kopeček.


Zveme Vás k zapojení do vytvoření fotografické mozaiky z Bernardova života. V kostele je připravena nástěnka, kde můžete od dnešního dne sami připnout vaše oblíbené fotografie s otcem Bernardem. Za rodinu prosíme o kopii pouze jedné fotografie ve formátu A5 s popiskou nebo vzkazem. Děkujeme.


Publikace vzpomínek na otce Bernarda s bohatou fotografickou přílohou bude představena online 21. března po desáté mši svaté. Zájemcům bude k dispozici od Květné neděle 28. března, vyzvednout ji bude možné v tento den ve Farním centru, vždy po mši svaté. Následně bude k dostání do vyčerpání zásob v sakristii. Náklad je 700 kusů.